Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha későn kezdek egy informatik...

Ha későn kezdek egy informatikai egyetemi szakot, akkor elfogok tudni vele helyezkedni?

Figyelt kérdés

Ha 19 éves koromban érettségiztem, 21 éves koromig gyárban dolgoztam, aztán sofőrködtem... S 24 évesen munka mellett levelezőn mérnök, vagy gazdaságinformatikus szakra jelentkezem, jó esetben 27 éves koromra lediplomázok, akkor találok majd legalább gyakornoki állást?

Természetesen szakirányút.


Mekkora az esély, hogy 24-27 között, levelező alatt tudok munkatapasztalatot szerezni a területen, 24-ig 0 informatikai munka(!)tapasztalattal?


2018. máj. 21. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Az érzés, amikor leendő infós/mérnök szakember kérdését olvasod de látod rajta, hogy ilyen felfogással/logikával/tudással az első félévet nem fogja kihúzni...


Szerinted egy 27 éves ember, öregember?

Sokan 40-50 évesen kezdenek új életet.

Miben vagy másabb 27 évesen, mint 22 évesen?

Még kinézetben is sokan 27 évesen 20-nak néznek ki. Azonban a kinézeted senkit sem érdekel, főleg nem ezen a szakirányon.

Itt a tudás a lényeg, semmi más.


1.) Gyakornoki állást 1000000000%, hogy találsz. Legrosszabb esetben az egyetem ad majd neked. Szóval nincs olyan, nincs hely.

A gyakornoki állás minősége pedig a tudásodon fog múlni.


2.) Munkatapasztalat..

Ki tiltotta meg neked, hogy elkezdj programozni vagy egyéb hasonló dolgot tanulni és saját projektekbe fogj az egyetem alatt?

Vagy látsz tilalmat, hogy ne jelentkezz álláshirdetésekre?


Ne legyél már ennyire nyámnyila ember..

2018. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!