Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE ÁKK pályaorientációs...

NKE ÁKK pályaorientációs beszélgetés mit takar?

Figyelt kérdés

Holnaputánra van időpontom az egyetemre pályaorientációs beszélgetésre, viszont nem tudom, hogy mégis mire számítsak. Tudnátok esetleg segíteni, hogy hogy néz ki egy ilyen elbeszélgetés? Mennyire esélyes az, hogy valaki a "nem megfelelt" minősítést kapja?

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!


18/L



2018. máj. 21. 16:27
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én holnap megyek , majd megírom mi volt , a barátomnak is aznapra van időpontja mint Neked . Szerintem nem kell izgulni , az igényes megjelenés már jó pont és mivel kötetlen a beszélgetés nem kérdezhetnek olyat amin elbuknál, csak legyen határozott véleményed :)


20/L

2018. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!