Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért van az hogy enyhe, van...

Miért van az hogy enyhe, van amikor súlyos szorongást érzek amikor egy lánnyal beszélek? Olyan érzésem van, hogy nincs miről beszélni, holott lehett, hogy lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos ez nagyon megnehezíti az életem, hiszen van egy lány aki tetszik, de félek vele kimenni, hiszen akkor szorongani kezdek, és kínos csend lesz,meg attól is félek, hogy kerülni fogja a társaságom, mert én ilyen felénk, szégyenlős szorongós tipus vagyok.

2018. máj. 22. 21:08
 1/2 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, és hetedik osztályba járok. Ez kimaradt.
2018. máj. 22. 21:11
 2/2 civil jani válasza:
13 évesen ne a lányokkal foglalkozz hidd el majd nagyobb korodban megkomolyodsz nem leszel szégyenlős szorongós de most még a tanulás legyen az első :) vagy a videójáték vagy bármi más ami elfoglal de főképpen a tanulás :D
2018. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!