Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg próbáljam a prog. Info...

Meg próbáljam a prog. Info szakot vagy inkább nézelődjek más irányba?

Figyelt kérdés

Középiskolában infó szakra jártam, de sajnos akkori fejjel nem gondolkodtam a jövőmön, ami meglátszott a jegyeimen is és az érettségin egyaránt.

Végig kettes/hármas volt , matekból is, ha szántam rá egy kis időt akkor összehoztam ötös dolgozatokat is, de ez még mindig csak szakközepes szint .. Tudom, hogy egyetemen nyomják a matekot orrba szájba.

Egy ilyen embernek mint nekem, aki nem matekzseni, nem mondom magam hülyének,de nem is vagyok az a nagy lángelme mennyire lenne szenvedés az egyetem?

Dolgozni lehetne mellette vagy ez esélytelen? (heti 20-25óra)

Újra fogok érettségizni még idén ősszel, és természetesen matekkal is foglalkoznék az egyetemig, feltéve ha lenne értelme ennek szerintetek?

Szakközépben progarmoztunk(nem ment olyan rosszul mint egyes társaimnak), amíg át nem rakattam magam másik csoportba, ahol csak a CS ment egész órán, így ott hanyagoltuk ezt, így csak egy minimális betekintést nyertem ebbe a dologba. Tudom, hogy néz ki egy program, hogyan készül, szóval ezekkel tisztában vagyok yt-s videókból.



2018. máj. 23. 20:58
 1/1 nemaRendőrség ***** válasza:
46%

Progtervet ne, régen programozó matematikus volt a szak neve, meg is látszik, sokkal több a matek mint az info.

Inkább mérnökinformatikus képzés.


Dolgozni nem nagyon lehet mellette, legalábbis az elején. Utána csúszol annyit, hogy legyen időd(mindenki csúszik), vagy ha bátor vagy akkor duális képzés

2018. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!