Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megteheti egy egyetem, hogy...

Megteheti egy egyetem, hogy előzetes tárgyfelvételkor kiír tanárokat a tárgyakhoz, de utólag mindegyiket átcseréli másikra?

Figyelt kérdés

Hogy ne a tanár alapján válasszanak a diákok.

A megteheti alatt nem azt értem, hogy fizikailag megteheti-e, nyilván igen, hanem azt, hogy morálisan ez egy járható út-e. (BGE-en szokott ilyen lenni elvileg) Mit gondoltok erről?



2018. máj. 25. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt már olyan, hogy egy jó tanár volt beírva. Akinél tuti, hogy sikerül a tárgy. A többi tárgynál a zakkant tanár volt, akinél úgy is buksz. Akkor mész át, ha már 6x felvetted a tárgyat és kegyelemből átenged. Hát felvettük a jó tanárhoz, hogy végre sikerüljön. Erre ki jön be? A zakkant.
2018. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is volt már olyan, hogy a kedves és érthetően magyarázó tanár egyik pillanatról a másikra lecseréltek egy olyan tanárra, aki eleve 25 perc késessel jön be. Amikor beér, meg kijelenti, hogy az irodában hagyta a kulcsát. Vissza jön 15 perc múlva, majd elmegy kávéért 20 percre. Majd visszajön az óra végére, és megkérdezi, hogy "Az adatbázis meg van már?" Persze már december óta...

Akkor jó, dolgozzatok a többin. És elkezd telefonozni óra végéig.

Ilyen az élet, hozzá kell szokni sajnos ahhoz, hogy vannak ilyen oktatók. Abban az évben az egész osztály kegyelem jeggyel ment át úgy, hogy heti 5 napot bejártunk hozzá egész napra, és július közepe-fele végeztek a legtöbben. Szerencsére nekem jobb lett a jegyem, mert inkább otthon tanultam a segítsége nélkük. Nem beszélve arról, hogy heteket/hónapokat ellógott ez a tanár, és helyettesítő sem volt. És még idén is itt dolgozik, egy fokkal jobban tanít, de hasonló a múlt évhez... Már rég kiraktam volna, már az egész osztály jelentette az esetet, de semmi sem volt. (Remélem jövőre már tényleg nem tanít engem:D)

2018. máj. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!