Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanári alkalmasságira fekete...

Tanári alkalmasságira fekete szoknyába és fehér ingbe mehetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mibe szokás menni, itt olvastam és blúzról írtak. De nincs fehér blúzom, csak ingem.

2018. máj. 27. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából én egy fekete nadrágba és egy fehér pillangós felsőbe fogok menni.Szerintem az a lényeg ,hogy alkalmi legyen.
2018. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alkalmi, elegáns legyen. Nyilván nem kell estélyibe menni, de nő létedre azért egy fekete szoknyát mindenképp illene felvenned. Az ing is jó, ha nincs blúzod csak elegáns legyen.
2018. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott, hogy van egy fehér blúzom. Annyi hogy ilyen lenge, bővebb fazon. Fehér hímzett virágos a teteje és háromnegyed ujjú.

Akkor inkább ezt veszem fel ing helyett + az ünneplős fekete szoknyám topánkával.

Remélem megfelelek majd.

Köszönöm a segítséget, holnap megyek. :)

2018. máj. 28. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!