Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gáz, ha egy férfi kozmetikusna...

Gáz, ha egy férfi kozmetikusnak tanul?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy gáz, én tök menőnek tartom ismerősöm, aki fodrásznak akar menni. Az se nagyon férfias munka, de ő ezt szereti és fel meri vállalni simán. Ezek a laza emberek...:D
2018. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
A fodrász oké. Nevezhetjük borbélynak is. Nade kozmetikus...?!
2018. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Férfi nőgyógyász is van. Akkor kozmetikus miért ne lehetne?
2018. máj. 28. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
A házunk aljában lévő szépségszalonban férfi műkörmös van. Mármint pasi aki felrakja a csajoknak a karmokat. Szerintem egyáltalán nem gáz.
2018. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Angliában például ez teljesen elfogadott. Vannak olyan szalonok/műkörmösök, ahol több a férfi mint a nő. Bár leginkább ázsiai/kínai férfiaknál divat kozmetikusnak lenni errefele.
2018. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Én mondjuk nem ismerek egy férfi kozmetikust sem és én is nőhöz járok, de nem értem, hogy mégis miért lenne probléma, ha egy férfit ez érdekel és ezzel szeretne folglakozni. Ráadásul most már egyre több férfi is jár kozmetikushoz pl. arckezelésekre és lehetséges, hogy számukra akár jobb vagy kedvezőbb is lenne, ha mondjuk férfiként férfihez mehetnének, mert sokak szemében még ez is ciki, ha valaki férfiként ilyen kezelést vesz igénybe.
2018. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ancsii98 válasza:
Abszolút nem gáz. :)
2018. jún. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!