Mark04 kérdése:

Itt a vizsgaidőszak, ti ilyenkor milyen agyserkentő/stimuláló szereket szedtek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Kávé és tanulás, de inkább tanulás. Ez a titka. Ez a módszer elég volt jeles félévi átlaghoz.
2018. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
speedet
2018. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
max kávé :D meg gyümölcsök
2018. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Ginko biloba, ginzeng, leticin, kávé, energiaital

De úgy igazán semmi se használ :D

2018. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyent. Tanulás közben kávézom, és ennyi.

Van nekem is gingko bilobám itthon, bár én alapvetően másra kezdtem el szedni, max. ha már nagyon el vagyok keseredve, akkor be veszek abból, de nem látom, hogy bármit is segítene ilyen téren. :D

2018. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet.

Alaposan végiggondolom, hogy osszam be a vizsgaidőszakot és nem vállalom túl magam. Inkább rászánom azt a 4-5 hetet, és nem akarom az összes vizsgát az első héten letudni:) Így pihenőnapok is beleférnek.

2018. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kávé minden mennyiségben, valamint van ginko-ginzeng tabim, féláron találtam, mondom ártani nem árthat.
2018. jún. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én a nap végén lazításképp söröztem......illetve természetesen alap a kávé...meg cigi :-) ha nagyon bestresszeltem ittam egy-két sört tanulás közben is, ellazított és tudtam koncentrálni :-)


Aztán természetesen vizsga után is sör a jutalom...ha sikerült azért ha nem sikerült azért.....:-)

2018. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az infókat!
2018. jún. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!