Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan délutáni/esti...

Van olyan délutáni/esti tagozat, ami olyan, mint a nappali, csak délután vannak tanítások? Mi a neve ezeknek a létesítményeknek?

Figyelt kérdés
10. évfolyamos vagyok, és idén is bebizonyosodott, hogy nem nekem való a nappali élet, ezek mellett utálom az osztályom, az iskolám, és ez ráadásul gimnázium, én meg divattervező/ vagy hasonló szeretnék lenni. Anyu nem engedi az éjszakai sulit, mert ez meg az... Azt sem engedi, hogy szakmát tanuljak, mert ez a 2 év mehetne a süllyesztőbe. Ötlet?

2018. jún. 4. 16:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
57%

ezer meg egy esti gimnázium vagy esti tagozat van,szinte minden szakközépiskola indít esti tagozatot is.

Le érettségizhetsz,szakmát is tanulhatsz estin.

Anyukád meg ne erőltessen rád olyat,amit te nem akarsz. Nem ő fog megélni a te tanulmányaidból.

Az,hogy utálod az osztályod még nem mentség csak gyávaság. Viszont ha azért mennél estire,hogy dolgozz is az már jobban hangzana. Nem tudom hol laksz, de budapesten több esti divattervező suli/képzés is van, ott a Krea és a budapesti divatiskola is.

2018. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*Dolgozok is, idén is, tavaly is dolgoztam. Jobbnak látja azt, ha kivesz munkahelyről, és akkor biztos segít a helyzeten... De aki estin van, annak nem jár diák, és a melóhely sem diákmunka, hanem állandós lesz... olyan kéne, ahol diák ugyan úgy :/
2018. jún. 4. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Hol dolgozol?
2018. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meki.
2018. jún. 4. 16:53
 5/11 A kérdező kommentje:
De kérlek aki tud megoldást, segítsen, mert tétlen vagyok. :/
2018. jún. 4. 16:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Esti tagozattal nem jár tanulói jogviszony.

Ezen nem lehet "segíteni".


Érettségi meg kell. Ennyi.

10. osztály után kimaradni rendkívül átgondolatlan és felelőtlen döntés. Ha annyira utálod az osztályod, iratkozz át másik suliba, 2 évre még érdemes!

2018. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vesznek át ilyen jegyekkel nagy valószínűséggel. Meg mint említettem, szeretnék divattervezéssel is foglalkozni
2018. jún. 4. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
mekkora balfa sz vagy, már bocsánat.
2018. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólást, remélem levezetted a benned lévő napi-görcsöd. Megkérnélek, hogy legközelebb ne itt tedd meg.
2018. jún. 4. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha az vagy mit mondhatok? Inkább dolgozzol,ahelyett hogy tanulnál ((estin teljesen más az oktatás)), valószínüleg ezzel el is fogod vágni a jövődet.
2018. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!