Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvi.hu-n lehet-e így változt...

Felvi.hu-n lehet-e így változtatni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megváltoztak a körülményeim a februári jelentkezés óta. Más képzésre tudnék csak menni, nem sorrendet akarok változtatni, hanem egy teljesen újat kellene felvennem a listára. Tudom, hogy ezt nem lehet, de eszembe jutott egy lehetőség:

ez mennyire járható?

Tudom, hogy pótfelvételizni csak akkor lehet, ha nem vesznek fel, vagy ha nem jelentkeztem sehova.

Ha törlök a feltötlött dokumentumok közül valamit, akkor nem lesz érvényes a jelentkezés és nem vesznek fel. Ezután jelentkezhetek-e pótfelvételi keretében oda, ahová szeretnék?

Csinált már valaki ilyet?



2018. jún. 7. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

ha törölsz valamit szimplán közlik hogy nem teljesítetted a feltételeket és jövőre jelentkezhetsz újra...

csak azokkal babrálhatsz, amik a listádon vannak.

2018. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges dokumentumtörléssel játszadozni, mikor a jelentkezésedet teljes egészében tudod törölni. Utána pedig ugyanúgy pótfelvételizhetsz, mintha nem jelentkeztél volna vagy nem vettek volna fel sehová. Csak arra ügyelj, hogy a kinézett képzés biztosan induljon pótfelvételin - ez mindig szerencsejáték.
2018. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg pótjelentkezésnél csak fizetős szakok indulnak, és abból is csak azok ahol maradt hely. És pótfelvételin csak egy szakot jelölhetsz meg.
2018. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ezt tudom, eredetileg is fizetősre mentem volna.


köszi, amiket írtatok

2018. jún. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!