Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vendéglátó iskolák Vas Megyében?

Vendéglátó iskolák Vas Megyében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szombathelyen élek,és el kéne lassan döntenem azt hogy hová menjek tovább.

Mindenképpen a vendéglátói területen szeretnék elhelyezkedni,ugyanis a családban szinte mindenki ezen a területen mutatkozott meg.

Nos,van pár szakma ami nagyon tetszik : a pincér és a szakács.

Leginkább a pincér felé hajlok.Tudom,itt van az Orlay is,de az a baj hogy 3-as átlagom van,ami gondolom nem ad előnyt ebben a suliban.

Vas megyében vannak még vendéglátó iskolák?

Ha igen hol,és mik a követelményei?(Átlag,mely tantárgyakat nézik stb.)



2018. jún. 7. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
ha jól tudom Sárváron is van egy ilyen suli aszem Tinódi a neve
2018. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Tudom, már nem aktuális, de Kőszegen is van egy vendéglátásra szakosodott iskola, a teki, más néven KEGISZ. Evangélikus iskola. Nincs nagy hírneve, de ide könnyen felveszik a gyengébb tanulókat is. Hármas átlaggal is simán felvesznek.


Mehetsz szakács, pincér, turisztika, mezőgazdasági technikus, logisztika szakokra.


Azok az ismerőseim, akik oda mentek pincér vagy szakács képzésre, mindnyájan el tudtak helyezkedni akár lokális, akár ausztriai vendéglátó helyeken vagy Bükfürdőn.

2022. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!