Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogorvosok, leendő fogorvosok...

Fogorvosok, leendő fogorvosok (egyetemisták), vagy aki épp annak készül! Tudnátok válaszolni a kérdésemre?

Figyelt kérdés

Fogorvos szeretnék lenni.

A fogaim viszont enyhébben el vannak torlódva. (Na, most itt nem arra a nagyon észrevehető torlódásra gondolok, hanem az felső első két fogamnál a bal fogam a jobb fogamra egy kicsit rá van csúszva és ez lent is)

A fogorvosi egyetemen van ilyen egézségügyi vizsgálat, mint például a logopédusnál, hogy a fogakat is nézik?

Természetesen szeretnék majd fogszabályzót, mert az később is furcsán nézne ki, amikor mondom az embereknek, hogy miért is káros a torlódott fog, miközben nekem is olyan... csak érdekelne a válasz, hogy itt néznek e valami ilyet, vagy hogy egyáltalán van e ilyen egézségügyi vizsgálat?

A másik kérdésem az lenne, hogy pszichológiai vizsga van-e az orvosoknak?

Elnézést, ha valamit nem jól fogalmaztam meg.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 7. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen vizsgálat nincs, se alkalmassági,se fog,se elbeszélgetés.

Teljesítsd a két emeltet és kész.

2018. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2018. jún. 7. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig jártam fogszabályzásra a szentkirályi utcai oktatóklinikára és nem egy fogszabis hallgatót, sőt még végzett orvost láttam:)
2018. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!