Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek (várhatóan) 430...

Szerintetek (várhatóan) 430 ponttal megnyugodhatok, ha Pécsre jelentkeztem orvosira?

Figyelt kérdés
Több kérdésnél is olvastam, hogy páran nagy növekedésre számítanak a ponthatárokat illetően. Szerintetek elképzelhető Pécsen ismét egy laza 17 pontos emelkedés? :(

2018. jún. 9. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felvesznek.

De nem tudhatjuk a többi jelentkezőnek hány pontja lesz/van, így csak találgatni lehet sajnos.

2018. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Te megnyugodhatsz, izguljanak a jövőbeli betegeid. :)
2018. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, ennyit tuti nem fog nőni. :)
2018. jún. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Valszeg nagyon nem leszek népszerű, de elképzelhető hg kevés lesz. Szerintem olyan 425-430 körül várható majd a ponthatár. Szegede, Debrecenben, Pesten még nyilván több. Értelem szeruen nem azért mert azok hudemennyivel jobb egyetemek, hanem a földrajz miatt. Vicces, hogy pár éve még elképzelhetetlennek tartottam mondjuk a 445-450es leleaktani hatart most meg...bmeg mindenesetre drukkolok mindenkinek hogy sikerüljön a kivalasztott egyetemre bejutni.


Nálunk a faktos csoport legrosszabbika 93 pontos bioszt írt, kemias atlag még 89 lett. Persze ehhez még jön a szóbeli, s ugye sajna rontani is tud az ember.

Még 3 kozepsuli van a városban, s ott is elég jók lettek az írásbelik. Persze ebben benne van, hogy azért nem mindenki orvosira készül.

2018. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 10. 12:17
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nalunk a faktos csoport legjobbja irt 88%ot bioszbol. Az atlag 60-70%. Eros sulirol van szo, okos emberekrol. Folyton csodalkozom, mikor latom, hogy mindenhol 90%+ lett a biosz, csak nalunk nem.
2018. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt, hogy a földrajz miatt? Az országban ezen a 4 helyen van orvosi egyetem, de ez nem olyan dolog, ami idén következett be, így volt már tavaly és évekkel ezelőtt is.


Nekem amúgy nincs már min izgulnom. :) De erősen kétlem, hogy ilyen magas lenne hirtelen a ponthatár. Tavaly is voltak, akik vészmadárkodtak, hogy úristen, szerintük még valami 5-10 pontot nőni fog, aztán épp az ellenkezője történt.

2018. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 funkyp. válasza:
100%
Szerintem megnyugodhatsz :D Nekem is 430-440 közötti pontom lesz, és én is Pécsre megyek mellesleg :)
2018. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nekem is olyan 435 körül lesz végül, csak nem tudtam, a biosszal hogy kalkuláljak. De ma megvolt a szóbeli és szerintem 40 és 50 pont közötti pontot kapok majd.
2018. jún. 11. 19:58
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is Debrecen és Pest lesz a legmagasabb én is úgy tippelem mint az előző kommentelő(430 fölé), és Szeged/Pécs alacsonyabb lesz, mert az sok mindenkinek kiesik. Az a baj, hogy az igaz, hogy sok volt a vész madár az előző években, viszont ez most tény, a tanárunk mondta, hogy sose volt ilyen jó eredmény kémiából és bioszból a megyénkben (Hajdú-Bihar). Szóval szerintem Pécsen nincs félni valód :) Ez persze nem azt jelenti, hogy Pécs rosszabb lenne, ne értsd félre :)
2018. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!