Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia érettségi ősszel...

Emelt kémia érettségi ősszel lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most is írtam emeltet kémiából, de szörnyen elrontottam. Szerintetek egy nyár alatt magántanárral fel lehet készülni, hogy egy 70-80% meglegyen...Nem vagyok zseni, ahhoz hogy 5-ös eredményeim legyenek meg kell dolgoznom. (persze nem szakadok meg, de nem vagyok olyan, hogy hallom/ elolvasom egyszer és már tudom is. Ismételnem és értenem kell amit tanulok, nem vagyok jó magoló). Szerintetek reális a cél? Volt akinek sikerült hasonló helyzetből, hasonló képsességekkel javítani? A bioszom viszonylag jó lett, de azt is fel akarnám nyomni 80% felé. (Ezt egyedül oldanám meg). Erre készülnék a nyár igen nagy százalékában.

A segítséget előre is köszönöm.😊



2018. jún. 12. 22:56
1 2
 1/13 E1992 ***** válasza:
73%

Sztem attól függ,hogy most milyen szinten állsz. Ha 40% körüli lett most az érettségid, akkor fel lehet tornázni 70-80%-ra. Ha kevesebb, akkor jobban oda kell tenni magad.

Nagyon sok múlik a motivációdon.

Fel tudlak készíteni az emeltre, ha magántanárt keresel. Tudom,hogy ez nem volt a kérdésben, csak informáltalak.

Hajrá! ;)

2018. jún. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Ha tényleg tanulsz.
2018. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Magántanárt már szereztem, de azért köszönöm!😊
2018. jún. 13. 10:54
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

Nem nyelvből meg infóból lehet menni

csak?

2018. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ha még gimis vagy akkor igen, de ha már elballagtál akkor már bármiből lehet menni tudtommal... de javítsatok ki ha rosszul tudom😅
2018. jún. 13. 15:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkor, ha elballagtál, hanem ha van érettségi bizonyítványod. A kettő nem mindig esik egybe. :-) Ezzel az 53%-os trollal nem kell foglalkozni, mindenhova odapetézik, hogy gyűljenek a hozzászólásai.
2018. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én most jelentkezek át, januárban kezdtem el tanulni a kémiát, egyedül, és most 60%+ sikerült összehoznom, pontosan még ugye nem tudom a szóbelit, de mivel elég flegma tanár volt, lehet nem lesz meg a max pont. :D A bioszom nagyon jó lett anno, úgyhogy ilyen téren nyugodt vagyok. De amúgy ajánlom a magántanárt, három okból is: folyamatosan számon vagy kérve, meg fogod érteni a számolások menetét, na és persze ők tudják legjobban, mibe mennek bele jobban érettségin. Bár akikkel beszélgettem, pl. szóbeli után egy lánnyal (egy gimibe jártunk), ő ugye faktos volt, én nem, és röhejes, de nekem jobb lett az írásbelim. :D Viszont ha újra kellene csinálnom az egészet, tuti megkeresnék egy nagyon jó tanárt, mert az elmélet oké, be lehet tanulni, de a számolások, atyaég.
2018. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen😊
2018. jún. 14. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Elsőre 49 kémia 78 biosz. Ősszel csak kémia, 71. Tavasszal újra kémia 81 és biosz 81.Azóta DE másodév. Kémia tanárral, biosz egyedül. Teljesen reálisan látod.
2018. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Én azt tanácsolom hogy az elméletet tanuld meg A-Z ig a feladatsorban ezzel lehet több pontot összeszedni pontosan 56-ot persze tanuld a számolásokat is de az elméletet mindennap ismételd . Azért ajánlom ezt mert kisebb az esély hogy a négy számolásból mind a négyet megtudod csinálni de ha már 1-2-t megtudsz és a többiből részleteket számolsz egy jó elméleti ponttal kb 50-52 re gondolok 70% körülire megtudod írni a feladatlapot utánna pedig már csak szóbelire kell belehúznod! Úgyhogy elmélet elmélet elmélet!!!!
2018. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!