Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vegyész technikus képzés...

Vegyész technikus képzés Debrecenben?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata a Debreceni Vegyipari Szakgimnázium által indított vegyész technikus képzésről?

Én személy szerint nem a Vegyipariban végeztem, de nagyon érdekelne ez a szakképesítés.

A felvétel feltétele az érettségi bizonyítvány, de ezen kívül várnak el az első órákon valamiből többet is? Arra értem, hogy nem érettségiztem kémiából és ez nagy hátrány-e? Gondolom igen, de nincs problémám a tanulással, ezért szerintem kellő szorgalommal betudom hozni ezt a hiányosságomat.

Bármilyen személyes tapasztalatnak/hozászolásnak örülnék.



2018. jún. 13. 14:58
 1/2 anonim válasza:

En is ott vegeztem tavaly

Nekem se volt kemia erettsegim, sot nem is idajartam csak a texhnikusit vegeztem ott.

9.be meg is huztak kemiabol.

Technikusirs osztalyelso lettem.

Kis odafigyeles, erzek a kemiahoz, meg a laborhoz es o para ;)

2018. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!