Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE TTIK gazdinfón mennyi...

SZTE TTIK gazdinfón mennyi lány van? Első évben az infós szakoknak sok kurzusát tartják egybe? Milyen a társaság?

Figyelt kérdés
Kb. hány százalék a lány az egyes infós szakokon (mérnökinfó, proginfó, gazdinfó)? Sok órát tartanak egybe, ami mindhárom szakon megvan? Vélemények ezekről a szakokról? Milyen a légkör?

2018. jún. 14. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


A többire nem tudok válaszolni, nem vagyok jártas a témában, viszont vannak infós lányismerőseim, nem is egy, szerintem ez ne tartson vissza.

2018. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gazdinfón több a csaj (sztem 30%), mérnökinfón és proginfón elvétve akad (5-10% kb). Az első pár félévben sok a közös kurzus, aztán a félévek előrehaladtával egyre kevesebb. A társaság eléggé változékony, az órák nem állandó csoportbontásban mennek, hanem kurzusonként más és más emberekkel vagy körülvéve. Első félévekben lesz 600 fős kurzus is, így igazából rajtad múlik kivel milyen viszonyban leszel.


(SZTE-n végeztem, ha van kérdésed nyugodtan írj)

2018. jún. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz. Nem sok lány van, de a három infós szak közül gazdinfón van a legtöbb. A közös tárgyakat egyben tartják, tehát ugyan az lesz a tanmenet, követelmények, mint mondjuk PTI-n. De a gyakorlatok 20-25 fősek, és mindenki oda veszi fel, ahova akarja/tudja, tehát nincsenek úgy osztályok, mint középsuliban voltak.


Én is azt tudom mondani, hogy lányként nem kell félni, nem nézik ki/le őket, nincs kivételezés. Sőt, vannak oylan rendezvények, programok, amik pont, hogy inkább népszerűsíteni akarják a szakot a lányok körében.


Én is SZTE-n végeztem, tőlem is kérdezhetsz.

2018. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.: Ezt én is láttam, de nem ad pontos képet, mivel pl. a Corvinuson elvileg kevesebb az infó és több a gazdaság, ezért gyanítom, ott több a lány. Az SZTE képzéséről úgy tudom, sokkal infósabb, a gazdaság csak úgy mellékesen van benne.

2. és 3.: Köszönöm szépen a választ!

2018. jún. 19. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor urambocsá', hogy megpróbáltam segíteni -.-
2018. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!