Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek tovább tanulni?

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben már én is végzős leszek a szakközépiskolámban, viszont érettségi után fogalmam sincs, hogyan tovább. Informatika szakot tanulok ki (programozás, adatbázis kezelés, hálózati alapismeretek.. stb.), de csak azért mert úgy gondolom hogy ezek az informatika bármely ágánál alapul szolgálnak. Engem valójában a 3d tervezések (játékokhoz, filmekhez), videó szerkesztés/vágás, VFX kezelés, weblap design-weblapszerkesztés érdekelne legjobban. A probléma az, hogy nemigen találok olyan iskolát, ahhol ezeket jobban el tudnám sajátítani.


Valaki tudna esetleg ebben segíteni (akár ajánlani egy iskolát)?



2018. jún. 14. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs ilyen pl ahol játékok tervezését tanulod. 3D tervezések vannak.. gépészmérnök pl. Weblap készítés..: mérnök informatikus, háló&&web szakirány...


videó szerkesztés/vágás,vfx nem tudom egyetemen hol tanulhatsz. szerintem sehol...

2018. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az felnőtt képzési formában letezik, de amugy kezdd el, YouTube tele van ilyennel, nézel valami képzést vagy design sulit közben portfóliót építész a munkákból amit csinálsz es kesz
2018. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
OKJ-k között nézelődj!
2018. jún. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!