Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire számítsak NKE-HHK-n...

Mire számítsak NKE-HHK-n lányként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelentkeztem NKE-HHK-ra. Ha felvesznek mire kell számítanom? Nem fognak kinézni maguknak a fiúk? Valamint,hogy néz ki egy nap? És mennyire kapcsolatgyilkos? Lenne még egy csomó kérdésem,ha van itt olyan,aki oda jár/járt és tudna nekem segíteni,azt nagyon megköszönném. :)



2018. jún. 15. 14:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy katonai vezető szakra jelentkeztem. :)
2018. jún. 15. 14:29
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Imádni fognak! Szó szerint. A kapcsolatodat elfelejtheted.
2018. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Arra számíts inkább, hogy korrekt módon fognak kezelni a többiek, ha te is úgy viselkedsz, hogy elfogadjanak. Az NKE-re jellemzően elég normális fiúk/lányok szoktak bekerülni.
2018. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk idén 230 hely van szóval aközött lesz bizony fogyatékos is.


Egyébként, a mi századunk tapasztalatát mondom.

Nálunk akik hajtottak, mentek, csinálták, nem adták fel azokat mindenki elfogadta. (néha-néha egy kis hiszti belefér... :) )

Akik mentek, hajtottak és féluton, "jajnembiromfájezuristen*elkezdbőgni*" azok nem 1x játszák el ezt hanem sokszor és a 3-4 ilyen alkalom után kinézi mindenki őket, nem akarnak barátkozni stb.


Hidd el nagyon sz4r az a 4 év ha nincsenek barátaid, főleg itt.


A fiúk egy része 100% hogy rád fog nyomulni, Viszont lesznek olyan srácok is akik csak haverkodni akarnak. Ehhez kell majd egy év hogy rájöjj ki-kicsoda ilyen szempontból.


A hogy néz ki egy napra nem válaszolok mert ezer meg egy kérdés van ebben a témában megválaszolva, csak rákell keresni kulcsszóra hogy HHK mondjuk (mindenkategóriába)


A kapcsolat meg... hááááát Nem leszek negatív. Ha a barátod nagyon szeret, de tényleg nagyon, és te is őt, akkor kibirjátok.

Van ilyenre is példa, (bár az a példa párszor azért megcsalta a barátját benti srácokkal khm...)


De sajnos a legtöbb esetben szakítás volt a vége. (az én esetemben is, habár én fiú vagyok)

2018. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
#4 van pszichológiai szűrés az NKE-re, milyen fogyatékosok csúsznak át a rostán?
2018. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

a pszihó szűrésen az bukik meg aki tényleg nem normális.


Ha valakinek van egy csöppnyi esze akkor kamuzok 1 sort aztán kész is van az alkalmas minősítés.


Ha te azért mész oda hogy #gyilkologépakaroklenni, de azt mondod teljesen hihetően hogy a hazádat akarod szolgálni, mert ezt tartod a legjobb megoldásnak, akkor simán elfogadják. :)


Nem hazugságvizsgáló van.

2018. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Alaptalanul feltételezem, hogy aki oda megy a hazáját akarja szolgálni? Hiszen eleve olyan pályára készül. Az IQ szűrés a hülyéket meg csak kirostálja.
2018. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

az emberek egy része azért jön, a másik része meg mert nemakar dolgozni és úgy gondolja hogy ingyenélés lesz ez a 4 év + amit dolgozik. Aztán vannak azok akik csak egyenruhások akarnak lenni, tökm1 mit kell csinálni, meg vannak akik csak szimplán ajtókat akarnak berugdosni mert az milyen baromi menő.


UI: nem, nem rostálja ki teljesen a hülyéket az alkalmassági bármennyire szeretnéd ezt hinni. Persze a nagyon bolondokat igen, de azoknak általában eszébe sincs egyetemre jönni.

2018. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudnak minden hülyét kiszurni.

Legutobb egy lany jott a mi csapatunkba, meselte hogy kiképzés alatt egy frusztrált bunko minden nap szidta a nőket, hogy semmi keresnivalojuk egyenruhaban, es az összes takarodjon vissza a konyhába.

2018. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Hogy fog az ilyen nőkkel együtt dolgozni? A Honvédség kb negyede már nőkből áll.
2018. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!