Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti felnőtt tagozatos gimnázi...

Esti felnőtt tagozatos gimnáziumot keresek. Budapesten melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
8 általános iskolai végzettségem van 24 éves vagyok és mindenféleképp szeretném megszerezni az érettségi bizonyítványt. Budapesten keresek olyan iskolát ahol ezt esti illetve levelezői tagozaton eltudnám kezdeni. Esetlegesen olyan iskola is érdekel ahol rövidíteni is tudom a tanulmányi időt. Amiket néztem eddig iskolákat az pl a Karriersuli zuglóban és békásmegyeren. Szinyei merse pál gimnázium. Budakalász gimnázium. Oktatóház iskola ez utóbbi egy egészen új oktatási iskola. Ti melyiket ajánlanátok esetleg tudtok még pesten ilyen iskolákat? Érettségi megyzerzése után egy nyelv vizsga és egy szakma a cél viszont külföld is céljaim között szerepel mint pl USA lengyelország. Ausztrália Kanada ezek mind munkavállalás céljábol
2018. jún. 16. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
www.semperstudio.hu
2018. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinyei Gimi
2018. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!