Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biosszal és angollal merre...

Biosszal és angollal merre mehetek tovább?

Figyelt kérdés

Bioszból és angolból szeretnék emeltezni, meg ha minden jól megy akkor kémiából is. Hova jelentkezhetek ezzel? Elég jó tanuló vagyok, és a biosz áll hozzám a legközelebb.

4-5 lehetőség van ami érdekelne, de nem tudom merre induljak el, mi éri meg jobban. Egy szak van ami nagyon édekelne, viszont arról csak negatívat hallok szinte mindenkitől, úgyhogy most próbálok más lehetőségek után nézni, hátha megtetszik valami. Tudtok tapasztalatokat is írni? Mert van amiről szinte semmit nem tudok, például az élelmiszermérnökiről.



2018. jún. 17. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kémia is megy, megpróbálhatod az orvosit, ha érdekel.
2018. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologia, az elelmiszermernokin kell a kemia is,ugy hallottam hogy sokan azon hasalnak el (ismerosom odajar). Akar tanari bar ketlem ,hogy az lenne az almod.
2018. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a 3 eddig is tervben volt, egyedül a tanári pálya nem vonz. Viszont ezekről sem tudok sokat, inkább csak negatívat hallok, például hogy az orvosi meg pszichológia sok energia és idő (meg pénz) befektetés, ami ritkán térül meg. Ezért sem tudom hogy mit csináljak, szeretnék több véleményt hallani, meg más szakokat is megismerni.
2018. jún. 17. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Biológia-angol tanári, gyógytornász, ápoló, mentőtiszt, dietetikus, konduktor, pszichológia.. most hirtelen ennyi. :)
2018. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvastam, tanári nem. :)
2018. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek újak, majd utána olvasok hogy milyenek.:)
2018. jún. 20. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!