Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri végrehajtónak menni?

Megéri végrehajtónak menni?

Figyelt kérdés

Bírósági végrehajtónak.

Jogi diploma az alap.

Utána ügyvédbojtárnak kell menni?

Vagy jogász képzés+ végrehajtói szakvizsga?

Hogy is van ez?


Ők jól keresnek? Ámbár engem nem a 'lóvé' érdekelne, hanem az, amit Ők csinálnak, mert én azt szeretném, örülnék neki , ha én mennék foglalni, kiküldeni a levelet, az ügyfelekkel beszélni.

Igaz-e, a Bíróság minden perből köteles őket "kihúzni", mint traktor az elsüppedt kocsit a sárból?



Tehát a kérdés.

Jogi egyetem elvégzése után, ügyvédbojtárnak kell menni vagy, jogi egyetem után egyből végrehajtói szakvizsga?



2018. jún. 20. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el, ha csak nem akarod, hogy pár kan cigány megszurkáljon, agyonverjen amikor vinnéd el a TV-jüket.
2018. jún. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jól van ám, de nem ám , maga a végrehajtó viszi a Tv-t, hanem visz egy-két izmosabb fickót, (nem azért, hogy verekedjenek,) hanem azért, hogy felrakják a tehetkocsira, vagy az utánfutóra, és viszi a végrehajtó.


Amúgy meg az hivatalos személy elleni szándékos emberölés kísérlet.

Azért jól kösse fel ám , a gatyáját az a cigány!

2018. jún. 21. 08:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Első.

Amúgy csak írtál valamit, de nem a kérdésre a választ.

2018. jún. 21. 08:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Komoly választ még nem kaptam!
2018. jún. 21. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt olvastam, hogy csak 1 pár honapos képzés de lényeg h ki léegyé gyurva meg random kell becsöngetni azt ennyikeh.


Valóság.


Ha végrehajtó szeretnél lenni ahhoz nem ügyvédbojtárnak kell menni, mint, hogy a villamos vezető sem megy előtte mozdonyvezetőnek. Jogi diploma után egy évig végrehajtó jelölt vagy, majd vizsga után helyettes végrehajtó-helyettes, 2 vagy 3 év után kezdhetsz el pályázni, de mivel minden igazságszolgáltatáshoz köthető szakmát igyekeznek nőiesíteni, nem árt ha csaj vagy. És utána jön a totál szívás, mivel egyedül nem leszel képes megcsinálni a feladatodat, kellenek tapasztalt adminisztrátorok, mert betanításra nem lesz időd, na már most, én úgy vélem mint kívülálló egy ilyen szakterületen dolgozó nem minden sarkon van, aztán, jön,hogy olyan ürgékhez kell kijárkálnod, hogy juj , gondolom a fele börtönviselt, és nem a középosztály, és számításba kell venni, hogy lehet ha bemész, nem jössz ki, csak zsákba, hatalmas a végrehajtók iránti gyülölet, és a bíróságu végrehajtók nem járnak többen, örülnek ha van 1 hadra dogható ember míg a nav-nál ketten járnak és így is megöltek egy embert, sajnálatos. És nem egy helyen olvastam, hogy valaki késsel, bármivel várja azt az embert aki tartozásáról nem tehet... legveszélyesebb szakma. Legyél inkább közjegyző.

2018. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!