Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen másoddiplomának tudnám...

Milyen másoddiplomának tudnám hasznát venni az orvosi mellett?

Figyelt kérdés
Szülész-nőgyógyász szeretnék lenni, aki a lombik bébi programmal, meddőséggel is foglalkozik. Az orvosi mellett több időm van mint gondoltam és szeretném kihasználni ezt és valamit még tanulni. Gondolkodtam az embriológus (biológus) képzésen is, de nem tudom mennyire lenne értelme.
2018. jún. 23. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Másoddiploma helyett inkább elmélyednék az orvosi tudományokban még jobban... nem hiszem el, hogy ne lenne mit tanulni...


Orvosi után csinálj egy MBA-t az soha nem árt.

2018. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Informatika. Orvosi és az informatika is jól kombinálható. Orvosi robotok stb. (Ez lesz a jövő a műtétéknél)
2018. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem közgazdász, jogász (nem magyarországi hanem EU-s vagy amerikai egyetem képzésén kell részt venni), ill. gyógyszerész, EHS mérnök, vagy még az egészségügyi mérnök (mikroszkóp, vesedializátor fejlesztés stb).
2018. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de hanyad éves vagy, hogy ennyi időd van? Én is orvosira járok és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lenne időm egy másik diplomára.... :D Mondjuk nem vagyok egy zseni, elég sokat kell tanulnom.
2018. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!