Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak itt Óbudai Egyetem...

Vannak itt Óbudai Egyetem mérnökinfós hallgatók?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az egyetemről? Szerettek oda járni? Meg vagytok elégedve az oktatók és az oktatás minőségével? Mely órákon/vizsgákon

szoptok, és mik a kifejezetten jó órák? Ajánlanád másnak, hogy oda menjen egyetemre?

Igazából ez és a BME között vacilálok, de igazából a BMEről nem sok jót lehet hallani, és van egy félelmem, hogy a hírnevén kívül semmi pluszt nem nyújt, és nem szeretném feleslegesen szopatni magam, ha van közben egy jobb alternatíva.


2018. jún. 26. 08:01
 1/1 anonim ***** válasza:
En oes vagyok, nem tudom a bmevel osszehasonlitani mert nem jartam oda, de alapvetoen az uj tantervel teljesitheto minden tantargy de evkozben itt is sokat kell tanulni, illetve vizsgakra legalabb egy hetet van amire napi 5-6orat minimum, ha erre nem leszel kepes (elhatarozas kerdese) akkor valszeg itt is megbuktatnak. Viszont tanusitom h ha nem vagy zseni illetve kobuta akkor szorgalommal vegezhet siman, sot egy csomo konnyies van pl nincs mar matekszigorlat es szakmaira is valszeg lesz megajanlott jegy, viszont ha okos is vagy es nagyon szorgalmas ugy gondolom semmi se teljesithetetlen, altalaban azok szidjak bmet akik buknak.
2018. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!