Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi az esély arra, hogy a...

Mennyi az esély arra, hogy a Corvinuson keresztül kijutok a bambergi egyetemre?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy létezik ilyen együttműködés a Corvinus és Bamberg között, de nem tudom mennyire reálisak az esélyem...

Van valaki aki esetleg jobban belelát?

Illetve érdekelne még, hogy 4-5 év múlva ugyanúgy lesz erre lehetőség kb 5 embernek?

A válaszokat köszönöm!



2018. jún. 26. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Bamberg ?
2018. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán a suliban

kéne megkérdezni

2018. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

erasmus téma gondolom. Érdemes lenne a corvinus erasmus koordinátorát megkérdezni.


Vagy


Van egy egyetemi facebook csoport ahol tantárgyak és erasmus ügyek miatt is kérdezhetsz.

[link]

2018. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Otto Friedrich Universität?

Miért szeretnél annyira oda menni?

2018. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó lehetőségnek tűnik, szívesen tanulnék németnyelvű területen. Tudsz valamit róla?
2018. júl. 2. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz egyetem, de nem is olyan jó...

Melyik szak érdekel?

Ha német nyelvterületen szeretnél majd elhelyezkedni, szerintem jók a magyar diplomák, persze ehhez tudni kéne a konkrét szakot.

2018. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom a Bachelor of Arts (B.A) in „European Economics Studies" végzettséget kapsz 1 év után.

Hol tanulsz/tanultál?

2018. júl. 2. 11:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Az alkalmazott közgadaságtanról lehet kimenni, gondolom van ahhoz hasonló kint is. Nem néztem még részletesen utána...
2018. júl. 2. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!