Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek és biosz fakttal milyen...

Matek és biosz fakttal milyen pályá érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 23:50
 1/5 A kérdező kommentje:
*pályán
2018. jún. 29. 23:53
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Matematikus, biológus, pszichológus, programozó.
2018. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bionika? :)
2018. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A faktoknak semmi közük a pályaválasztáshoz, sőt, még az érettségihez se. Ha faktos voltál matekból, az egyszerűen csak annyit jelent, hogy némivel több időtt töltöttél két évig matekórákon, mint ha nem lettél volna. Pályát az alapján kell választani, hogy 40 évig mit akarsz napi 8 órában csinálni, nem az alapján, hogy milyen volt a gimis órarended.
2018. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem feltétlenül a faktok alapján kellene eldönteni, de gondolom, akkor ezeket a tárgyakat szereted/ ezekből vagy jó... Írták a bionikát előttem, az szerintem is egy tök jó szak, fél évet eltöltöttem ott, csak aztán rájöttem, hogy ennél kevésbé vagyok mérnöki beállítottságú... amúgy én még a biomérnökit mondanám ezzel a párosítással :) Szerintem próbálj meg keresgélni olyan embereket, akik tudnak ezekről a szakokról érdemi információt adni (mert oda járnak/jártak)...Ha érdekel én is szívesen megosztom a tapasztalataim.


Sok sikert a döntéshez majd! :)

2018. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!