Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika szakhoz mennyire...

Anglisztika szakhoz mennyire kell tudni angolul?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Emelt érettségi kötelező hozzá, azon meg olyan minimum 70-80 százalékot illik elérni.
2018. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, azt tudom, hogy kell hozzá emelt. Csak abban nem vagyok biztos, hogy érdemes-e elkezdenem vagy kevés hozzá a nyelvtudásom.
2018. júl. 6. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első félév után kiiratkozhatsz, vagy passzív félévben fejlesztheted a nyelvtudásod, ha kiderülne számodra, hogy kéne még javítani rajta.

Húgom egy éve kezdte, a tárgyai 80%-a angol nyelven van, angolul kell beadandókat írni akadémikus nyelvhasználattal, és erre ugye semmilyen plusz felkészítés nincs az egyetemen. Vannak angol anyanyelvű tanárai is, akik egy kukkot sem beszélnek magyarul.

2018. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre szeretnél menni?
2018. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pécsi Tudományegyetem
2018. júl. 6. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!