Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi egyetemi hallgatók!...

Orvosi egyetemi hallgatók! Mennyire jelent gondot számotokra, hogyha a kórházi gyakorlaton esetleg hajléktalan, ápolatlan, büdös embereket kell fogdosnotok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Orvosnak készülsz ezekre a helyzetekre is fel kell készülni.
2018. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha valakinek ez gondot jelent, akkor ne menjen orvosnak. Nem akarok senkit elkeseríteni, de az emberek jelentős része (még az is, aki nem az utcán lakik!) büdös. Izzadtságszag, lábszag, szájszag, minden van. Még talán a gyerekek a legjobbak, de a felnőttek marha büdösek tudnak lenni. És nyilván senki se örül neki és nem arra gondol, hogy "de jó, megint egy büdöske, pont erre vágytam", de ez van.
2018. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nyilván nem szeretem, de lenyelem a békát, és megcsinálom. Max. közben kicsit kevesebbszer veszek levegőt. :)

Kezet mosni, fertőtleníteni meg nyilván lehet utána, ha szeretnél, de egyébként is elég sok mindent kesztyűben kell végezni.

2018. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azokat lemosdatják előtte
2018. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én ezért mentem állatorvosira. Az állatok is büdösek tudnak lenni de számomra ez tolerálható.
2018. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha lesz egy jólmenő magánprakszisod, akkor egy tonna pénzt kereshetsz, és ilyenekkel nem lesz gondod. De addig is valószínűleg fogsz ilyenekkel találkozni. Talán ha gyerekorvosnak mész kevésbé.
2018. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ti még nem láttatok, olyan igazi belevaló congenitálisan hyperpigmentált gyereket, ha azt hiszitek, hogy a gyerekek nem büdösek. :-D


Egyébként kedves kérdező egy idő után megszokod, vagy legalábbis azt hiszed, aztán kiderül, hogy van amit nem lehet megszokni.

Kedvencem az volt amikor én voltam a detox felelős sürgin és a csöviből potyogtak a tetvek.

2018. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Azokat lemosdatják előtte"


Kis naív. :-D Nem. Csak nagyon kevés hely van, ahol orvosi vizsgálat előtt mosdatják a beteget.

2018. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az elején nehéz volt de már megszoktam.
2018. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy nem ez a pálya az én utam... Szeretnék gyógyítani, segíteni az embereknek,de rosszul vagyok az ilyen dolgoktól,mint pl. szagok, vér, egyéb testnedvek. Az aluljáróban is 10 méterrel igyekszem kikerülni a hajléktalanokat :D

Így nem érdemes orvosira menni ugye? :(

2018. júl. 16. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!