Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A moholy-nagy művészeti...

A moholy-nagy művészeti egyetemről mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet oda bejutni, jó helyet választottam ha animálást és illusztrálást szeretnék tanulni?

Jelenleg romániában élek és minden érdekel az egyetemmel kapcsolatban, mert magam nem tudom megnézni, megérdeklődni személyesen.



2018. júl. 14. 07:11
 1/3 anonim válasza:
100%

En ugy tudom, Magyarorszag egyik legjobb muveszeti egyeteme.

Most vagyok tul a felvetlin. De sajnos az animacio szakrol nem tudok semmit. A felveteli tobb fordulós.

En ugy voltam vele eloszor hogy nem volt szimpatikus az iskola de kivancsi voltam ra, elmentem nyiltnapra es kellemesen csalodtam.

2018. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A felvételi többfordulós, és arra épül, hogy hogy tudsz teljesíteni a felvételi során. Úgy tudom, nem egyszerű oda felvételt nyerni, de van olyan osztálytársam, aki simán bejutott. Az egyetem nem nagy, és elég barátságos a társaság. Egyébként Magyarország legjobb művészeti egyeteme, akik bekerülnek, nem csak a felvételt nyerték el, hanem egyfajta egót is kapnak mellé, már a jó értelemben.
2018. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Én nem ajánlom, kizart, hogy első vagy akár másodjára felvegyenek.

Nekem a tanárom oda járt, csak lelki sérülést kapott, meg ugye a nevét, hogy Mome.

2019. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!