Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát tanuljak, ha...

Milyen szakmát tanuljak, ha nem szeretek egy helyben, zárt térben egy gép mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
Jelenleg szakközép iskolával végeztem, 4 éves gépész szakon. Maradhatnék 1 év okj-n (gépgyártástechnológiai-technikus), de nem tetszik ez a szakma.

2018. júl. 16. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az, amit szeretsz?
2018. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát szeretem a művészi dolgokat, édesapám kovács, sok mindent tanultam tőle, de mivel megtanultam tőle, így kovácsnak nem megyek. Nem szeretek megszakadni, de egy helyben ülni se bírnék egész nap. Szeretek fotózni, de ez is olyan "divat" lett, mindenki annak megy.
2018. júl. 16. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
És még mit szeretsz? :) (nem kötekedek, csak ötleteket gyűjtünk :))
2018. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát gyerekkori hobbijaim a labdarúgás, gitározás, de aztán ezek valamiért abbamaradtak, kinőttem vagy nem is tudom, de szívesen foglalkoznék ezekkel kapcsolatos dolgokkal.
2018. júl. 16. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg valami média, riporter jellegű dolgok? Sportesemények, sok járkálás, de van benne akár fotózás és írás is?
2018. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Újságírás vagy valami hasonló szakmában van okj-s képzés?
2018. júl. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!