Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha úgy töltöttem fel a cuccaim...

SzaboImi kérdése:

Ha úgy töltöttem fel a cuccaimat a felvi.hu-ra, hogy a dokumentumok sárgán maradt mert egy dolgot el felejtettem felrakni, de viszont a pontom megvan, akkor fel fog ak venni, vagy viszont hianypotlas miatt nem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi maradt ki, ha pld nem raktad fel a bizonyítványokat akkor csak a duplázós módszerrel fognak tudni pontokat számolni neked, de valahogy kifogják számolni.

Az érettségit központilag kérik le ahogy a nyelvvizsgákat is szóval ha máshogy nem akkor a duplázóssal kiszámolják a pontjaidat.

2018. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Viszont ha gyógypedagogus szakra jelentkeztel, akkor van egy olyan egeszsegugyi lap ami elvileg kovetelmeny, de azt az egyet nem töltettem ki, és attol parázok hogy amiatt nem vesznek fel.
2018. júl. 16. 22:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ez így tényleg elég rosszul hangzik, ha követelményként le lett írva hogy fel kell tölteni és te nem tetted meg akkor ez sajnos bukó,
2018. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha követelmény és te nem töltötted fel, az bizony ennyi volt.
2018. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
hát akkor az bukta valaszeg. Hogy lehet valaki ilyen ügyes? gondolom te is utolsó nap töltögettél fel, mikor hónapjaid voltak rá. Átnézni se ártott volna.
2018. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos en is az elottem szolokhoz tudok csatlakozni benne van a neveben egeszsegugyi alkalmassagi sajnos anelkul nem vagy annak tekintheto mivel nem gondolatolvasok es mivel nincs dokumentum amivel igazolod hogy egeszsegugyileg alkalmas vagy ezert alkalmatlannak nyilvanitanak.
2018. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem minket kellene kérdezz, hanem az oktatási hivatalt... Kicsit vedd komolyabban a dolgokat.
2018. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Felelőtlen vagy! Nekem is kellett ilyen papírt feltölteni, de én már februárban megtettem ezt. Igaz, hogy azóta sem dolgozták még fel, de ez egy más kérdés... A kérdésedre válaszolva: igen, valószínűleg nem fognak idén felvenni oda!
2018. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy olyan szakra jelentkeztem, ahova kértek több dokumentumot is, amit még a jelentkezés leadása előtt feltöltöttem. Mert hiába van sokkal több pontom, mint kellene, ha ezek nincsenek fent, nem vesznek fel, mert követelmény a felvételihez. Múlt hét közepéig lehetett volna feltölteni, erről most lecsúsztál.
2018. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Majd jövőre
2018. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!