Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik nappali tagozatos...

Létezik nappali tagozatos iskola ami fizet? (1év)

Figyelt kérdés

Nyíregyházi lakos vagyok és szeretnék a barátnőmmel egy nappali tagozatos iskolába menni 1 évre. Én most érettségiztem, viszont ő neki muszáj volt abbahagyni az iskolát 12 évfolyam elején. Szeretnénk egy olyan iskolába menni ami mindenképpen nappali tagozatos és Nyíregyházán van. Előny ha valamiképpen fizet is!(pl: gyakorlat)


Valami ötlet? Ismer valaki ilyen iskolát?

19/L



2018. júl. 18. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem. Neki le kell érettségiznie, te meg gondolom tudod mit akarsz kezdeni az életeddel és afelé kellene haladnod. Miért is akartok egy iskolába járni? Nem nőttetek még fel és pisilni is együtt jártok? Vagy nem lesztek barátok, ha nem jártok egy épületbe??


Nem értem a szempontokat.

2018. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdés hogy ismersz-e ilyen iskolát, és nem az hogy mit miért :)
2018. júl. 18. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Jogos. Nem, nem ismerek ilyen iskolát, ahol fizetnek azért, hogy megvárd a barátnőd.
2018. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem érettségizni szeretne, én sem szeretnék már iskolába járni, de muszáj még legalább 1 évet járnom jogi okok miatt. A barátnőm meg eleve szeretne még menni tovább így ő is jönne. Nem muszáj hogy fizessen, csak hogy 1 év legyen és ne nagyon durva.
2018. júl. 18. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Barátnőd érettségizzen le.

Te meg battyogj be munkaügyibe, és kérdezd meg, milyen tanfolyamok vannak. Az fizet is.

2018. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, úgy hívják faiskola, mindig keresnek olyanokat, akik kikapálják a gazat belőle, és még fizetnek is!
2018. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!