Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre végzek egy szakközépben...

Itachi^^ kérdése:

Jövőre végzek egy szakközépben CNC szakon. Továbbtanuláskor egy történelem tanárit gondoltam . Egy egyetemen ha elvégzem ezt a szakot akkor milyen más területeken tudok majd elhelyezkedni, ha a tanárság nem jönne össze? (A CNC lehet egy jó B terv)

Figyelt kérdés
Nagyon nagy dilemmában vagyok,hogy inkább egy mérnöki legyen,amit nem kedvelek annyira,viszont van már egy alapképzésem,vagy egy tanári,amit bár nagyon kedvelek lemaradásból kéne kezdenem

2018. júl. 18. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Én történelem tanárt csak munkanélkülit ismerek.
2018. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1es Nem jártál iskolába?
2018. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Jah, igaz, akkor kettőt. Egy nyugdíjast, aki ott öregedett meg a suliban és egy munkanélkülit.
2018. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Kérdésre visszatérve el lehet helyezkedni vele másfele is?
2018. júl. 18. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mérnök tanár vagy CNC tanár(nem tudom h ilyen van e) és akkor tudnál szakközépiskolában szakmát tanítani. Ha szereted a történelmet lehetsz töri tanár is de legyen mellé még egy szakod(osztatlan tanárképzés). Nagyon kevés tanár van és ha ez így megy tovább mire diplomád lesz simán kapsz állást de úgy gondolom most is.
2018. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint a most is alatt azt értem h akinek van tanár szakos diplomája tuti kap munkát mert óriási tanárhiány van sajnos.
2018. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
CNC-sként többet fogsz keresni, mint tanárként.
2018. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!