Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik egyetemek...

Szerintetek melyik egyetemek a legjobbak, mint belföldön, mint külföldön?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék hogy melyik egyetemeket gondoljátok a legjobbnak, és ha tudnátok pl. mindenféle ágazatban, hogy melyik egyetem, melyik szaka a jobb.

Köszönöm szépen előre is!

Fontos lenne számomra.



2018. júl. 19. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Itthon a CEU a legjobb egyetem ((lehet sírni hogy így soros úgy soros de benne van a ceu a top60ban)
2018. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ott mit lehet tanulni, milyen lehetőségek vannak?
2018. júl. 19. 23:31
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
CEU-t nem igazán hívnám hazai egyetemnek. Az egy nemzetközi egyetem. Ráadásul jelentkezni is másképp kell rá mint a hazaiakra, mert felvin nem volt fent.
2018. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi szerint legjobb? Rengeteg szempont van. Szerintem a BME jó, mert oda járok, szeretem a témakört, és hasznos dolgokat tanulok. De ez nem sokat ér így. Inkább nézegesd ezt az oldalt, többnyire ezt használják referenciának a "legjobb egyetem" témában: [link]
2018. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Fent van a felvin a CEU is a magyar nevével (Közép-európai Egyetem). [link]
2018. júl. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

A ceun olyan fantasztikus disszertációkat írhatsz mint :

-Játék az identitással: tanulmány a budapesti szado-mazo közösségről

-Feminista férfinak lenni izlandon

-A queer elmélet és a Korán: hogyan artikulálják a nem heteroszexuális londoni muszlim férfiak a szexuális narratívájukat.

...


Szóval a leghasznosabb dolgok....


A nemzetközileg elismert egyetemi listákban egyedül a SoTe van benne, ez sehol sincs.

Ha értelmeset akarsz tanulni, akkor SoTe vagy BME, esetleg Károli Gáspár.

Ha szenvedni akarsz akkor Pázmány.

Az Elte ttk, se olyan rossz.


Ha itteni liberális ideológiát szeretnél tanulni elsőkézből exkommunistáktól akkor Elte bölcsész kar.


Ha hasznos dolgot akarsz tanulni, sote vagy mérnöki szak.

Ha baromságot akkor szabad bölcsészet, vagy gender studies a ceun.


Hajrá!

2018. júl. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként nagyon tolta itt az előző hozzászóló a SOTE-t, de az SZTE/PTE/DE orvosi, fogorvosi és gyógyszerészeti kara is ugyanazon a magas színvonalon van, csak mindegyik más miatt kiemelkedő.
2018. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
PTE
2018. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És olyan egyetemet tudtok amin a turizmusról, rendezvényszervezésről lehet felsőbbfokúan is tanulni, vagy az énekléssel?
2018. júl. 21. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!