Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék tovább tanulni,...

Hogyan tudnék tovább tanulni, diplomát szerezni?

Figyelt kérdés
Ismertek vagy hallottatok olyan civilszervezetről, amelyik segítene tanácsadásban, rossz tanuló voltam mindég és nem is szeretem tanulni sem, alig végeztem el a nyolc osztályt, közmunkásként dolgozom, meg az erdőn, találkoztam egy szociális munkással, aki azt mondta tanuljak csak tovább, ma mindenki megszerzi a diplomát valami úton-módon, azt mondta sok "kiskapu" van, hol lehetne tájékozódni, ki tudna segíteni ebben, szernék én is tovább tanulni, szerezni egy diplomát
2018. júl. 20. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyetem (és diploma) előtt egy érettségire lesz szükséged, amit középiskolában, például gimnáziumban tudsz megszerezni. Van szakgimnázium és szakközépiskola, ott szakmát és érettségit is szerezhetsz, a gimnáziumban konkrétan az érettségire hajtasz, ami után mehetsz továbbtanulni. Konkrét civil szervezetet nem tudok, de az a szociális munkás biztosan segít neked. Ha dolgozol, keress egy esti iskolát, ahol munka után vannak az órák, és a vége szintén érettségi vizsga. Előtte érdemes felkészülni, visszarázódni a tanulásba, nulla emlékkel nyilván nem mehetsz. Tisztelem az akaratod!

2018. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!