Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az érdekel a felvételivel...

Az érdekel a felvételivel kapcsolatba hogy osztatlan tanárira jelentkeztem és hogy van-e még esélyem bejutni?

Figyelt kérdés

és 20 főt vesznek fel összesen, állami ösztöndíjasok és önköltségesekkel egybe és az érettségim nem sikerült olyan jól hogy a 305 pontos államilag húzott ponthatárt elérjem az ösztöndíjashoz, 302 pontom van, de önköltségesre még felvehetnek ugye mert ott csak a 280 pontot kell elérnem csak függ attól mennyien jelentkeztek és milyen pontokkal.

Szóval az lenne a kérdésem hogy van esélyem még hogy felvegyenek?


2018. júl. 21. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:
A rossz indulatú megjegyzéseket mellőzük hogy ennyi ponttal miért jelentkezel tanárnak meg hasonlók előre is köszönöm.
2018. júl. 21. 19:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ, esetleg nézd meg a tavalyi önköltséges ponthatárt, az sokat elárul, ha 280 körül van, akkor van esélyed, ha több, mint ami neked van, akkor sajnos nem sok. Sajnálom, hogy azt a 3 pontot nem sikerült összeszedni. Szurkolok :)
2018. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
önköltségesre van esélyed
2018. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

juuuuuuuuuuuj, ne már :( sajnálom, de tényleg, tudom mit érzel. De semmiképp ne keseregj, én ezt már végig csináltam, 2015ben :( teljesen romokban voltam. De nem kellett volna, később rájöttem.

HA ne adj isten most nem sikerül bekerülnöd semmiképp ne add fel, érdemel még egy nekifutást a dolog, úgy gondolom. Amikor nekem sem sikerült a felvételi én utána elhatároztam nem adom fel, és akkor csak közepeztem bioszból, de nekifutottam és emelteztem felkészültem utána való egy évben. 80%-os emelt biológia érettségim lett, és bent is voltam, sztem jobban járnál, amúgy, ha most kihagynád és nem önköltésgesre mennél, inkább államira juss be, jövőre összehoznál egy "csúcsszupertökjó" érettségit, mondjuk emelten és nyert ügyed van. Önköltséges nem tudom megérné-e nyilván neked kell tudnod, te tudod, mi éri meg mi nem... de én most biológia-kémia tanárin vagyok Egerbe, nagyon szeretem, nagyon j, minden szuper, de nem fizetnék érte félévente 400 ezer ft-ot, eszméletlen sok érte. 12 félév, ugye ha középiskolai tanár szeretnél lenni, közel 5 millió forint :/ rengeteg.

Egy szó mint száz, nagyon nagyon nagyon sok sikert kívánok, írj mindenképp,hogy alakult, szerdán este szorítok ;)

2018. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!