Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények tanári, illetve...

Vélemények tanári, illetve tantói szakról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Továbbtanulás előtt állok, kiskorom óta tudom, hogy én tanítani szeretnék. Most két lehetőség van: az ELTE-n tanítói szak, vagy szintén itt történelem-földrajz szakos tanár. Ki mit gondol, melyiknek mik az előnyei hátrányai? Kinek mi a tapasztalata? A tanítónak tényleg könnyebb dolga van, mint egy tanárnak? És a tanári fizetés tényleg több, mint a tanítói? Ki mit gondol? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

2018. júl. 23. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél tanító, ha van türelmed kisebb gyerekekhez, ne a pénzt nézd.
2018. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most vagyok harmadéves tanító Baján és nagyon szeretem. Mondjuk kiskorom óta tudom, hogy kisgyerekekkel szeretnék foglalkozni, tehát egyértelmű volt a cél számomra csak akkor még az egyetem nem. Sok nyílt napon jártam és sok helyen kérdezősködtem, de azt hiszem jól választottam, mert itt nem csak egy neptun kód vagyok, hanem egy közösség, egy kis "család" tagja.:)

Igazából azt kell eldöntened, melyik korosztállyal szeretnél foglalkozni. Akár menj el ne csak egyetemi nyílt napokra, hanem ha lehetőséged van általános es középiskolai nyílt napra, hogy lásd hol mire vállalkozol, mit fogsz csinálni. Hajrá! :)

Ha pedig a tanítói szakkal kérdésed van.írj bátran!:)

2018. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!