Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógiával lehetetlen...

Gyógypedagógiával lehetetlen jól keresni?

Figyelt kérdés
Valamilyen szinten még érdekel is a szak, legalábbis amire szerettem volna esélyem se lett volna bejutni, mivel nem volt olyan érettségi tárgyam, ami oda kellett volna. Szóval most utána néztem a fizetésnek és kb. sírhatnékom támadt. Világ életeben hátrányos helyzetű voltam, a tanulás során csak az motivált, hogy majd ez mind kifizetődik. Viszont most, hogy rájöttem, hogy kb. minimálbérrel egyenértékű a fizetés elég eltűnt a motivációm, és nem is igazán érzem úgy, hogy megéri 4 évig szenvedni a tanulással majd, hogy utána alig jöjjön ki a lakbér a fizetésből. Nagyon úgy érzem, hogyha gyógypedagógiára vesznek fel, akkor minden erőfeszítés hiába való volt.

2018. júl. 23. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ezt sajnos jól érzed :(

Magántanárként tudsz vele jobban keresni, ha elmégy valami magán iskola-előkészítő játzóházba pl, vagy egyéni fejlesztéseket vállalsz. Vagy elvégzed mellé a fejlesztő tornát. De közoktatásban csak éhbér :(

2018. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm szìnházban logopédus, elég jól keres.:)
2018. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Naigen, attól is függ, a gyógyped melyik ágát választod. Pl egy szurdopedgógus is jól kereshet jeltolmácsként. Bár ahhoz meg nem kell gyógypedet sem végezni..
2018. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!