Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki jön idén kecskemétre...

Ki jön idén kecskemétre egyetemre? Melyik szakra? Kollégiumban szeretnétek lakni? Várjátok már? Nektek van ismerősöt ott?

Figyelt kérdés

2018. júl. 23. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha koleszba akarsz menni, akkor a Homokbányába menj, a Lőweit kerüld el messziről! :D

Én nem most megyek, levelezős gamf-os vagyok, szóval a célcsoportod nem én vagyok egyébként.

2018. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is idén megyek oda, hogy mérnök informatikus szakra. Kollégista leszek, a nyílt napon megmutatták a Homokbányait, hogy valószínűleg azt választom. Még nem ismerek onnan senkit, de de majd a gólyatáborban. 😊

L

2018. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is Kecskemétre megyek logisztikai mérnök szakra, már nagyon várom. Kollégiumos szeretnék lenni. Nem sok embert ismerek a leendő osztálytársaim közül, csak akikkel a duális interjúkon találkoztam, de majd gólyatáborban megismerünk mindenkit.
2018. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gólyatáborban keverve lesztek, nem külön szakonként, sajnos. Amikor én voltam 2 éve, akkor legalábbis így volt. Én 1 embert szoktam látni az egyemen a régi csapatomból, szóval ismerőst ne ott keressetek.
2018. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!