Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Tóparti gimiben (székesfehér...

A Tóparti gimiben (székesfehérvár) milyen a fizika oktatás? Jók a tanárok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor én oda jártam nagyon jó tanárom volt, elég korrekt és folyamatosan számon kért, ami tanulás szempontjából nagyon hasznos volt. Csak tudni kell tartani vele a lépést és megszokni a röpdogákat. Még egyről tudok nyilatkozni, ő kedves, de nekem annyira nem jött be az oktatása, de lehet csak mert akkor még kicsi voltam és nem érdekelt úgy. Mindenesetre ő szájbarágósabb egy fokkak. Neki a felesége is fizika tanár, őt nem ismerem. Ha tanulsz rendesen és figyelsz. mindenképp jól meg lehet tanulni az anyagokat az összes fizika tanárnál.

(Bocsi, neveket nem szeretnék írni)

2018. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most járok a Tópartiba, és akit mi kaptunk, ő magyon szivatós dogákat ad, de egyébként az anyagot jól leadja, és ő is röpdogáztat rendesen, szóval nála minden óra elött ment a para, mindenki kussban ült a teremben :D

De ha azért kérdezed, mert ebből szeretnél érettségizni majd, akkor (az én tapasztalataim szerint) magyon jól felkészítenek rá! :)

2018. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!