Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a jogi egyetem? (jogász...

Bokor Alex kérdése:

Milyen a jogi egyetem? (jogász szak). Nehéz, milyenek a tanárok, mennyi szabad idő marad mellette stb?

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
nem értem miért akar mindenki jogász lenni.. egyébként egyetemfüggő, de csak akkor vágj bele, ha nagyon érdekel, mert nagyon sok tanulnivaló van.
2018. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. júl. 30. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A nehézség egyetemfüggő, sokat kell tanulni.
2018. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogasz szakon mindengyik egyetemen sokat kell tanulni az hogy mennyire szivatos az egyetemfuggo. Ha erdekel vagj bele es ne erdekeljen azok velemenye akik azt mondjak hogy sok van belole mert rengeteg teruleten el lehet vele helyezkedni nemcsak ugyved, biro vagy ugyesz lehetsz. Az hogy milyenek a tanarok fugg az egyetemtol nem tudom melyikre szeretnel jelentkezni. A szabadido az abszolut egyenfuggo, mivel van olyan aki szorgalmiidoszakban csak atevickel es bulizik szinte vegig es orul ha megvannak a vizsgai es vannak akik a szorgalmi idoszakot is vegigtanuljak es megis nehez a vizsgaidoszak mint pl en bar a jegyeimen megmutatkozik a sok munka es meg csak masodeves vagyok lehet majd jobban hozzaszokok. Talalkozokra es bulikra van ido nem mindig de en ha nehany nappal elotte (kb 4-5) tudom az idopontot akkor at tudom ugy szervezni a tanulnivaloimat, hogy el tudjak menni. Oszinten en imadom ezt tanulni ugyhogy csak ajanlani tudom ha erdekel. Ha van kerdesed nyugodtan irj :)
2018. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!