Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyomdászatnál milyen matekos,...

Nyomdászatnál milyen matekos, számolós dolgokat kell megtanulni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, szeretnék nyomdászatot tanulni, csak nem tudom, mennyire lehet fontos a matek.
2018. aug. 1. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
1+1=2
2018. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, csak ennyire egyszerű? Azt hittem, hogy valami bonyolultabbat kell tudni, de köszönöm
2018. aug. 1. 14:44
 3/5 WZoltán válasza:
Szerintem hagyományos nyomdász (nyomdai gépmester) szakot csak úgy érdemes választani ha mellette megtanulsz mindenféle számítógépes programot (pl. photoshop), mert egyre inkább digitális gépekre keresnek embereket.
2018. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mit értesz nyomdászat alatt?

gépmester

festék-konyhás

gyártáselőkészitő

kalkulátor


más és más matekot kell alkalmazni

2019. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Érettségi előtt állok. A számítás 20 pontot tesz ki.

És bár már nem aktuális egyszer még lehet ól jöm valakinek.

Opacitás, denzitás, logaritmus, telítettsége, fényesség. És akkor ez még csak a töredéke.

A matek pedig fontos, persze, de én végig hármas voltam, és, ha a képletek mennek, mert megtanultad őket, akkor nem lesz gond.

2021. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!