Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segitséget szeretnék kérni....

Segitséget szeretnék kérni. Tanácstalan vagyok, hogy és milyen irányba tanuljak tovább? A többi lennt.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok és lassan már döntenem kéne merre menjek tovább. Jelenleg reál tagozaton vagyok viszont a matematikat főként bankárként tudnám hasznosítani, nem szeretnék irodbába ülő munkat. Szeretek és alap szinten tudok is festeni,illetve még az olvasás is a hobbim. A fodrász szakma tetszik de aki van a családva az nem ajanlja. Tudom kicsit zavarok vagyok de szerintetek milyen pályán,fősulin lenne érdemes gondolkodjak? :)

2018. aug. 3. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

"Szeretek és alap szinten tudok is festeni"


szobafestő és mázoló, oda elég az "alapszint"... :DDD


Bocsi, de senki ennyiből nem tudja megmondani mi legyél ha te magad sem tudod aki sokkal jobban ismeri magát.


Nézegesd a képzéseket minek tudnád elképzelni magad, vagy menj el pályaválasztási tanácsadóhoz végső esetben.

2018. aug. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

annyit még: nem kell hallgatni senkire aki nem ajánla a saját szakmáját mert szerintem az emberek 90% nem fogja ajánlani a saját szakmáját, ezt tapasztalatból mondom.


Más helyett inkább magadat kérdezd mi szeretnél lenni :D

2018. aug. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen én se tudtam, meg szerintem még sokan, úgyhogy ne ijedj meg.

Felvi.hu -n tudsz keresni szakokat, egy csomó mindem le van írva róluk. Tudom, hogy nehéz döntés, mert sok minden múlik rajta, ezért szerintem nézd át mindet, zárd ki ami biztos nem és keresd meg a legszimpatikusabbat.

Amúgy nekem is megy a matek és szeretek olvasni + festeni és turizmus vendéglátásra megyek.

2018. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, ja és ne hagyd, hogy bárki nagyon befolyásoljon a döntésedben, csináld azt ami megtetszik és kész.
2018. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Nézz körül a marketing háza táján, az reál is de humán is, és vannak nem irodában ülős részei is. További infó: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


... ha van kérdésed, írj rám bátran.

2018. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamelyik gazdasági szakot ajajánlanám én is.

Most kezdem majd a kereskedelem marketing szakot, igaz Foksz-on, mert nem volt annyi pontom, hogy alapképzésre felvegyenek. :/

Esetleg, ha szeretnél gyerekekkel foglalkozni, gyógypedagógus vagy vmilyen tanár.

Még talán műszaki menedzser, logisztikai mérnök szakok.

2018. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!