Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ilyen munkát mondani...

Tudnátok ilyen munkát mondani nekem?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok érettségizni, és nem szeretnék és nem is tudnék továbbtanulni.

Tudnátok olyan munkát mondani nekem amit érettségivel vagy OKJ-vel lehet elvégezni? Nincsennek nagy elvárásaim egy munkával kapcsolatban talán csak az hogy ne kelljen ügyféllel vagy vásárlóval beszélni mert egy kicsit dadogok és ez nem túl előnyös ilyen munkakörben, és nem vagyok műszaki beállítottságú.



2018. aug. 5. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Könyvkötés, nyomda, számítástechnika, raktár.
2018. aug. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Árufeltöltés,leltározás,komissíózás,mezőgazdasági munka (mondjuk ez idénymunka pl nyár elején címerezés)
2018. aug. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

tanfolyamokj.hu


Itt nézelődj.

2018. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Árufeltöltés,leltározás,komissíózás,mezőgazdasági munka, raktár. Ezeket a munkákat 8 álltalánossal is lehet csinálni, de azért köszönöm az 1,2 válaszolónak a válaszát azért ment a like :)
2018. aug. 6. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!