Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jártas valaki a kommunikációs...

Jártas valaki a kommunikációs tovább tanulási lehetőségekben?

Figyelt kérdés

Már egy ideje kacsintgatok/tam a médiatudomány és kommunikáció szakággal, mivel a kommunikációs készségem elég jó, mindig is a humán volt az erősségem, illetve dráma szakos általános iskolában jártam. De rendesebben utánajártam, körebe kérdezgettem és nagyon elszomorított az ami visszaköszönt ezek után. Ez a szakág annyira népszerű és túltanult, hogy már nem becsülik csak ,,mekis dolgozónak". Úgyhogy most olyan emberekhez fordulnék, akiknek van tapasztalata a témában, esetleg a külföldi továbbtanulásban, mert most még vagyok abban a korban, hogy egy stabil nyelvalapom már legyen, legalább kettő nyelvből, mire eljutok az egyetemre való felkészüléshez. Ha valaki szerint van esélyem egy RTL klubnál kávét hordani nyári munka gyanánt, amivel akár kapcsolatokat építhetek ki, írja le. Nagyon szeretek írni, beszélni, szerepelni, nyolc évet táncoltam, hozzá vagyok szokva a ,,rivaldafényhez" , és szeretném ha nem rossz irányba alapoznám meg a jövőmet..

(természetesen a kávéhordás nem azért írtam, hogy arra kapjanak rá, de, az hogy jelentőségtelen munkával kerülhetek e be tévés körökbe?)



2018. aug. 7. 22:33
 1/1 anonim válasza:
Szia! Rengeteg lehetőséget ad ez a szak, én is azért jelentkeztem rá. Jelenleg a munkahelyem is támogatja, hogy ezt tanuljam, mert szükségük van a jó kommunikációs szakemberekre. El kellene döntened, hogy te melyik irányba szeretnél haladni (rivaldafény, kommunikációs kapcsolattartó vállalatok között, vagy más háttérmunkák iránt is érdeklődsz-e). Az, hogy a kommunikációsokat "csicskának" veszik fel, egy nagy kamu...Bármi kérdésed van, priviben szívesen válaszolok, segítek!
2018. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!