Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány darab iskolát lehet...

Jandjd kérdése:

Hány darab iskolát lehet megjelölni a központi felvételi eljárásban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a rangsorra ! Hányat intézményt lehet megjelölni ??

2018. aug. 9. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
max 6-ot. Abból 3 ingyenes
2018. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Csak három darabot lehet megjelölni ??

Az a probléma h mindeki mást mond !


Valaki azt mondja h amennyit akarok ...


Most akkkor mi a frankó ??

2018. aug. 9. 13:19
 3/13 A kérdező kommentje:
A gimnáziumi felvételire gondolok !!!!
2018. aug. 9. 13:19
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Lehet több helyet még megjelölni, csak azért fizetni kell.
2018. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Oksa én hiszek Neked !! 😂😂

Csak érdekes h mindeki máshogy tudja pedig ezen egyszer majdnem mindeki átesik ( mármint a felvételi eljáráson )!

2018. aug. 9. 13:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Én biztosan emlékszem, hogy 7 iskolát lehetett akárhány tagozattal a 7-en belül, teljesen ingyen volt. De 2006-ban. Frissebb jobb lenne Neked.
2018. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2018. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó !!

Életem, én középiskolába fogok felvételizni nem egyetemre !!

Én egy általános felvételit fogok megírni nem egy érettségit !!

Nekem az lenne fontos h a gimnáziumi felvételin hány gimnáziumot lehet megjelölni a rangsorban

2018. aug. 9. 16:38
 9/13 anonim ***** válasza:

A hatos vagyok.

"(2) A jelentkező több jelentkezési lapot nyújthat be. Minden jelentkezési lapon egy iskola tüntethető fel. Egy jelentkezési lapon

az iskola több tanulmányi területe is megjelölhető. A jelentkezési lapokon a tanulmányi területnek a 32. § (2) bekezdése szerinti

belső kódját minden esetben fel kell tüntetni."


Ez a legtöbb, amit találtam, pedig több helyen megnéztem direkt. Az a gond, hogy sehol nem láttam egyértelműen leírva, pedig még ilyen gyakran feltett kérdéseket is néztem az oktatas.hu-n (és kizárt, hogy Téged érdekelt volna egyedül). A több kitétel nélkül nekem azt sugallja, hogy akármennyit. De ha meg nincs felső korlát, akkor miért azt írja, hogy több, és nem azt, hogy bármennyi.

Szerintem ha mentek a tankönyvért kérdezd meg az Ofőd/igazgató-helyettest, az a legtisztább. Mondom, nekem 7 iskola volt megjelölve vagy 15 tagozattal -súlyos beteg voltam és azzal riogattak, hogy ennyi hiányzással tuti nem fognak felvenni, úgyhogy az álomsulik mellé írtam be jó pár pótot, de összejött a második hely ^^-, akkoriban az volt a maximum, nem hiszem, hogy annál kevesebb lenne. Régebben egyetemre is volt korlátozás a helyekről, most már - ha fizetsz- nincs, de az más rendszer.

2018. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A hetes vagyok

Ne haragudj! Én idén felvételiztem, teljesen ebben a "lázban" égek.

Amint meglátom a felvételi szót, az egyetemi felvételire asszociálok.

Bocsánat mégegyszer.

2018. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!