Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol érdemes fotográfiát tanulni?

Hol érdemes fotográfiát tanulni?

Figyelt kérdés

Fotósok illetve olyanok válaszát várom, akik kicsit jobban belelátnak a témába, jobban képben vannak a fotográfia tanfolyamokat nyújtó iskolákról. Hol érdemes Magyarországon fotográfiát tanulni? Felnőttképzést keresek, nem tudok minden nap bejárni iskolába, tehát egyetemi képzés (MOME, Metropolitan Egyetem, Kaposvár) nem jöhet szóba.

Azoknak is megköszönöm a válaszát, akik jártak akármilyen fotós suliba és leírják, hogy ajánlják-e az adott iskolát, vagy sem, és hogy miért.

Illetve, ha valaki külföldi iskolákról is hallott, az is érdekelne. Köszönöm!



2018. aug. 11. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

OKJ-s képzés.

2018. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DUE-televizos müsorkészitö szak, van fotográfia óra is, és levelezö tagozatuk :)
2018. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell a végzettség, vagy fotózni szeretnél tudni? Utóbbihoz angol nyelvtudás kell, és net hozzáférés.
2018. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a sulit ismerem: www.digitalisfototanfolyam.hu

Eleve fotósok ajánlották, de a lányom már járt is belőle két tanfolyamot is meg workshopokat, nagyon színvonalas, profi szervezés, szuper kurzusok. Szerintem teljesen normális árakon. Nekem is nagyon szimpatikus amiket csinálnak, színes témákkal, remek gyakorlatvezetőkkel, szóval tényleg ajánlom.

2018. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!