Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem nyújtja a...

Melyik egyetem nyújtja a legjobb informatikai képzést?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
MIT
2018. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarországon
2018. aug. 12. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az informatika olyan szakterület, ahol leginkább a saját magunk képzése számít. Nyilván egy BME vagy kisvárosi vidéki egyetem más színvonal valamennyire, de a követelmények hasonlóak. pl. programozás. Az alapokat mindenhol elmondják, de, hogy valójában megtanulsz-e, az rajtad múlik. Neked kell egyedül gyakorolnod, és utána nézned dolgoknak.

Javaslom olvasgass akár itt hasonló kérdéseket, hogy mennyi tudást ad az egyetem és a gyakorlat.

Vagy a matek. Az elmélet mindenhol elhangzik, de megint ez olyan, amit otthon kell gyakorolni. Egyáltalán mennyire fontos a matek színvonala?

Mi az, hogy a legjobb? Mi alapján? Mi a fontos?


A szakirányodat sem ismered, pl. szoftverfejlesztő, gazdinfó, mérnökinfó stb. ezeket is vedd szerintem figyelembe.


Illetve teljesen objektív véleményt olyan tudna csak írni, aki kettő vagy több helyen is elvégezte a képzést. (de annak meg mi értelme?)

Így csak mások véleménye alapján tudunk véleményt formálni. Ez kissé szubjektív.


Vannak ranglisták, tapasztalatok, de ez megint olyan, hogy ki mire mekkora hangsúlyt fektet?



Lehet néhányan lepontoznak, vagy kissé furcsa válasz, de normálisan átgondolva nem lehet csak így rangsort megállapítani.

2018. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi alapján legjobb? Mihez kell? A BME-t sokan szidják a matek és az elméletorientáltság miatt pl, meg az irdatlan sok szivatás miatt. Mégis, merem azt mondani a legszínvonalasabbnak akkor is, ha a halálba kívántam volna már néha pár oktatót a tárggyal együtt, mert hiába elmélet és hiába matek, amihez én akarom használni a tudást, oda ez nagyon nagy előny, hogy így építették fel. Lehet, ha mást akartam volna vele kezdeni, egy Greenfox kaliberű kis képzés sokkal jobb lett volna.
2018. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
BME-t mondják a legerősebbnek, de nagyon sok múlik azon, hogy mi a célod.
2018. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!