Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Második OKJ megszerzése...

MajdRájössz:) kérdése:

Második OKJ megszerzése lehetséges nappali tagozaton, avagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék jelentkezni egy ingyenes OKJ-s tanfolyamra, és azt nappali tagozatos diákként elvégezni, azonban már rendelkezem egy OKJ-s végzettséggel. Kicsit már utána néztem a dolgoknak, és olvastam, hogy nappali tagozaton csak 25 éves korig lehetséges tanulni. Nos, ezzel semmi probléma nincs, ugyanis 22 éves vagyok (2 éves a tanfolyam). A problémám az lenne, hogy az iskola titkárságán (amelyik ezt az OKJ-s tanfolyamot indítja), közölték, hogy mivel már van egy OKJ-s bizonyítványom, így csak esti tagozaton tanulhatok náluk. Valaki tud erről valamit, hogy van-e erre valamilyen jogszabály? Csak, mert kerestem, és még nem találtam semmit ezzel kapcsolatosan. Előre is köszönöm mindenkinek! :)



#OKJ #tanfolyam #nappali tagozat #Nappali tagozatos tanfolyam
2018. aug. 15. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak estin lehet. Kapcsolódó cikk:


[link]

2018. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!