Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecen ingyenes OKJ képzések?

Debrecen ingyenes OKJ képzések?

Figyelt kérdés
Hello, lehet én vagyok béna ,de nem találtam eddig olyan oldalt ami összegyűjtené a debreceni okj tanfolyamokat ami ingyenes és utánna is tudnék olvasni. Ami tetszene a mérlegképes könyevlő vagy pénzügy számvitel és az ehez hasonló képzések. Akárhol nézelődtem nem találtam olyan helyet ahol ezeket megtalálnám leírással is. Valaki esetleg ha járt már ilyen cipőben vagy tudna segíteni hálás lennék. Eddig ami nem kétkezi munkás csak a szállítmányozási logisztikust találtam , de ez annyira nagyon nem fogott meg. Ez az "Irinyibe " lenne. Esetleg erről vélemény ?
2018. aug. 16. 00:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!