Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ötödik érettségi tantárgynak...

Ötödik érettségi tantárgynak jó az informatika?

Figyelt kérdés
Úgy rémlik, hogy kell egy természettudományi térgy is, de ha van egy középsintű informatika érettségim az megfelelő?

2018. aug. 16. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én választottnak idegen nyelvből érettségiztem. A természettudományos tárgy a jegyeknél kell.
2018. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
68%
Igen, meg.
2018. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Jó az infó.
2018. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Nincsen olyan kikötés, hogy az 5. választott tárgynak természettudományosnak kell lennie, bármit választhatsz. Az informatika is jó, nekem is az volt.
2018. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Félrértetted, természettudományinak kell lennie egy tárgynak, amikor az év végi és félévi jegyeidet viszed. Érettségin nincs ilyen kikötés.
2018. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Igaz régen az a szóbeszéd járta, hogy majd kell termtud, de nem vezették be (sajnos)...
2018. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!